Spotkanie z ambasadorem kosmicznym – dzień otwarty Technikum New Technology

Jeśli będziecie w pobliżu Krakowa, bądź wasi uczniowie i uczennice, i nie macie jeszcze planów po zakończeniu roku szkolnego, to przekazujemy ciekawe zaproszenie. Nasz Ambasador Kosmiczny Piotr oraz uczniowie i uczennice Technikum programistyczno-robotycznego New Technology zapraszają na dzień otwarty w najbliższy piątek 25 czerwca w godzinach 10:00-18:00 pod adresem św. Filipa 25 w Krakowie.

Kogo zapraszają?

Uczniów i uczennice klas 8-mych, rodziców, nauczycieli i nauczycielki oraz sympatyków branży kosmicznej. Wszyscy zobaczą w akcji łazika marsjańskiego oraz dowiedzą się o turniejach międzynarodowych, w których biorą udział uczniowie i uczennice technikum. Piotr będzie prowadził zajęcia i opowie o wyzwaniu Moon Camp Challenge.

Dlaczego warto ich odwiedzić?

Piotr Synowiec prowadzi edukację kosmiczną w szkołach podstawowych, na dzień otwarty przygotował pokaz projektów uczniowskich z wyzwania Moon Camp – drukując je na drukarce 3D. Będziecie mogli je obejrzeć i omówić z naszym ambasadorem kosmicznym, porozmawiać również o tym jak przygotować się do prowadzenia zespołów w przyszłym roku szkolnym.

Uczniowie i uczennice technikum z pasją przygotowują się do różnych wyzwań i biorą udział w międzynarodowych projektach. Wzięli udział w Satelitarnym Hackatonie Politechniki Krakowskiej oraz ERC Międzynarodowych Zawodach Łazików Marsjańskich. Projektują własne wersje Bazy Księżycowej 3D do konkursu.

Zapraszają na dzień otwarty bezpłatnie!

Nasz Ambasador Kosmiczny Piotr Synowiec, znajdziecie go w okolicach Krakowa i możecie nawiązać z nim współpracę.

Zobaczcie kilka projektów, które opracował z swoimi podopiecznymi:

24.06.2021