WroSpace: konkurs plastyczno-graficzny – Lemowska wizja przyszłości

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-graficznym naszej ambasadorki kosmicznej Anny Bukiewicz-Szul i całego zespołu stowarzyszenia WroSpace!!!

Pod tym linkiem znajdziecie oryginalną stronę konkursu, wraz z regulaminem i załącznikami, które należy dołączyć do zgłoszenia konkursowego.

 

W tym roku mija 100 lat od urodzin Stanisława Lema – polskiego pisarza science-fiction, który swoimi powieściami, esejami i felietonami podbił cały świat.

W związku z obchodzonym Rokiem Lema warto pochylić się nad jego wizją przyszłości, a szczególnie nad tym, co jest nam w obecnych czasach niezwykle bliskie – sztuczną inteligencją.

Zespół WroSpace czeka na Wasze wizje lemowskiego Golema – superkomputera przyszłości. Czy sztuczna inteligencja jest naszą nadzieją? A może zagrożeniem? To od Was zależy, którą wizję przyszłości Lema wybierzecie.

Prace należy przesyłać do 30.09.2021, a wszystkie szczegóły znajdziecie w regulaminie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas konferencji World Space Week Wrocław 2021.

Powodzenia!


Kilka ważnych informacji:

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi:

 • w dwóch kategoriach tematycznych:
  • plastyczna
  • graficzna
 • w trzech kategoriach wiekowych:
  • Kategoria I – do lat 10,
  • Kategoria II – 11-16 lat,
  • Kategoria III – powyżej 16 lat.

To oznacza, że czeka na was 6 kosmicznych nagród 🙂


Sposób zgłoszenia pracy: zgłoszenie do konkursu następuje drogą mailową na adres konkurs@wrospace.pl poprzez wysłanie Pracy Konkursowej w formie skanu, zdjęcia lub pliku graficznego dołączonego do wiadomości mailowej.

Plik przedstawiający pracę konkursową (w formacie .png, .jpg, .jpeg) powinien posiadać w nazwie NUMER KATEGORII wiekowej (I, II, III) oraz IMIĘ i NAZWISKO uczestnika według schematu: NR KATEGORII IMIĘ NAZWISKO (np. III ANNA NOWAK)

W temacie wiadomości mailowej powinny znaleźć się: KONKURS PLASTYCZNY oraz NUMER KATEGORII, IMIĘ NAZWISKO UCZESTNIKA według wzoru: KONKURS PLASTYCZNY NUMER KATEGORII, IMIĘ NAZWISKO (np. KONKURS PLASTYCZNY II JAN KOWALSKI).

Ponadto do maila należy dołączyć skan zgody na przetwarzanie danych osobowych, stanowiący załącznik nr I do regulaminu.

W przypadku Uczestników niepełnoletnich, do maila z pracą konkursową należy załączyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika, stanowiący załącznik nr II do regulaminu.

Nagrodą główną w Konkursie jest wydruk Pracy Konkursowej na gadżetach promocyjnych Stowarzyszenia WroSpace (np. koszulce, kubku, naklejkach, plakacie). Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru formy wydruku, w zależności od formatu i jakości pracy.

Pozostałymi nagrodami, w zależności  od kategorii, są książki, filmy edukacyjne i zestawy gadżetów. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy w wersji elektronicznej.


Organizatorzy i partnerzy

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu NOWEFIO 2021.

*Treść artykułu pochodzi z oryginalnej strony konkursu

06.08.2021