Międzynarodowa Konferencja Młodzieżowa “Dokąd Zmierza Świat”: zapisy do 20.05

Prowadziłaś/eś w tym roku wraz ze swoimi podopiecznymi projekt edukacyjny? Zajmowaliście się tematyką oceanów albo zmian klimatu? Zaproś swoich uczniów i uczennice do przedstawienia Waszych wyników!

 

Instytut Oceanografii PAN, Sopockie Towarzystwo Naukowe oraz Today We Have zapraszają dzieci i młodzież szkolną do udziału w Międzynarodowej Konferencji Młodzieżowej pt. “Dokąd Zmierza Świat”, w kontekście oceanicznym i zmiany klimatu. Odbędzie się ona w ramach tegorocznych Otwartych Dni Nauki.


Organizatorzy otwarci są na propozycje uczestniczek i uczestników i dowolne formy prezentacji przeprowadzonych projektów: prezentacja multimedialna, poster, przedstawienie, film, makiety, itp.
Projekty uczestniczek i uczestników, będą dostępne na platformie Padlet i zostaną ocenione przez Komitet Naukowy.

Dodatkowo, chętni uczestnicy i uczestniczki będą mogli zaprezentować swój projekt w formie 3-minutowego wystąpienia ustnego. Te mini wykłady uczestniczek i uczestników poprzedzone zostaną wystąpieniem zaproszonego gościa ze środowiska naukowego. Konferencja zakończy się ogłoszeniem wyników za najlepsze prezentacje i uhonorowaniem zwycięzców nagrodami.


Zgłoszenia: do 20 maja, poprzez formularz zgłoszeniowy
Konferencja: 9 czerwca


Tutaj można podejrzeć zeszłoroczne zgłoszenia.
Wszelkie informacje o konferencji znajdziecie na stronie konferencji.