Galaktyka kobiet VI cz. 2

Zapraszamy na kolejną edycję wydarzenia „Galaktyka kobiet”, tym razem w wersji online. Spotkamy się 10 grudnia o godzinie 18:00, by porozmawiać z ekspertkami z kosmicznego świata. Będzie to format krótkich wywiadów zakończonych sesją pytań i odpowiedzi od publiczności.

Link do transmisji na żywo w serwisie YouTube

W czwartkowe popołudnie spotkamy się, by przełamywać stereotypy i inspirować się opowieściami niesamowitych ekspertek. Wydarzenie organizowane jest z myślą o uczennicach szkół średnich, zastanawiających się nad karierą naukową, zainteresowanych kosmosem, nowymi technologiami, zawodami przyszłości. A także tych, które jeszcze nie mają sprecyzowanych planów zawodowych i dopiero szukają własnej drogi. Możliwość bezpośredniego spotkania z pasjonatkami, zajmującymi się ciekawymi i innowacyjnymi zagadnieniami naukowymi może być bardzo cennym doświadczeniem, ułatwiającym podjęcie ważnych decyzji związanych z własną przyszłością.

„Praca w nauce z sektora STEM” to przyszłość warta rozważenia. Innowacyjne firmy oraz instytuty badawcze intensywnie szukają młodych osób, które potrafią krytycznie myśleć, są kreatywne i nie boją się wyzwań. Już dziś mają dla nich imponujący, stale powiększający się zestaw zawodów, a wkrótce pojawią się zupełnie nowe – takie, które jeszcze nie istnieją.

Już wkrótce przedstawimy sylwetki ekspertek tej edycji wydarzenia.