ESA Teach with Space Online Conference – otwarcie rejestracji luty 2021

Pierwsza w historii wirtualna konferencja dla nauczycieli i nauczycielek organizowana przez Biuro Edukacji ESA. W jej trakcie będzimy poznawać tematykę kosmiczną razem z ekspertami i ekspertkami ESA. Będziemy odkrywać inspirujące sposoby wykorzystania przestrzeni kosmicznej jako kontekstu do nauczania przedmiotów ścisłych i przyrodniczych. Poszukamy formatów i zaswosowań rodem z sektora kosmicznego czy misji kosmicznych, które wykorzystamy w fizycznych i wirtualnych klasach.

Konferencja będzie zawierała proste doświadczenia, pokazy na bazie ulubionych scenariuszy zajęć. Zapraszamy do odkrywania kosmosu  i nie tylko!

Zarezerwuj sobie czas na konferencję ESA Teacher Online, która odbędzie się w dniach 6-8 lipca 2021. Ta międzynarodowa konferencja będzie również okazją do podzielenia się swoimi doświadczeniami z nauczycielami/kami-edukatorami/kami z całej Europy i zainspirowania się wraz z ekspertami/ekspertkami kosmicznymi oraz działaniami edukacyjnymi, które wykorzystują naukę i technologię kosmiczną jako kontekst do nauczania i uczenia się.

Rejsetracja do newslettera konferencji jest już otwarta – zapisz się dziś! Rejestracja na konferencję zostanie otwarta w lutym 2021 roku. Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli i nauczycielki z państw członkowskich ESA, Kanady, Słowenii, Łotwy i Malty.